Podkategorie

Asortyment

Współpraca z INTER-KOP.

W naszej firmie dbamy o regularne poszerzanie i uzupełnianie zasobów magazynowych zachęcamy do współpracy firmy, zainteresowane dystrybucją naszych produktów na terenie kraju i poza granicami. Ważnym aspektem naszej działalności jest także bezpośrednia współpraca z Klientami detalicznymi. Dbamy o to, aby każda grupa Kontrahentów była usatysfakcjonowana współdziałaniem z nami.

Zapraszamy również do współpracy serwisy, firmy handlowe. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Z dużą starannością dbamy o dobre relacje z naszymi kontrahentami

Wszystkim naszym klientom oferujemy najlepsze warunki współpracy. Najwyższa jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny są podstawą zadowolenia naszych Klientów. Indywidualne programy rabatowe i lojalnościowe, dostosowane do potrzeb i wymagań Kontrahentów jeszcze bardziej uatrakcyjniają naszą ofertę.

Nasz priorytet stanowi dbanie o zadowolenie najbardziej wymagających Klientów, na co z powodzeniem pracujemy, stawiając przed sobą coraz wyższe cele.

Wysoka jakość produktów, proponowanych w konkurencyjnych cenach, wygodne kanały dystrybucji towarów, szybka wysyłka, profesjonalna obsługa i łatwy kontakt to elementarne zasady naszej działalności.

Gwarantujemy jasne zasady współdziałania, oparte na uczciwości, lojalności oraz wzajemnym szacunku. Jesteśmy pewni, że tak prowadzona współpraca zaowocuje licznymi korzyściami dla obu stron.

W sprawie współpracy prosimy o kontakt:

Mariusz

Telefon: 536-863-324

E-Mail: Mariusz@Inter-kop.pl

Logo