Podkategorie

Asortyment

Jesteśmy głównym importerem i dystrybutorem części  do maszyn budowlanych i rolniczych  JCB, CAT, CASE, NEW HOLLAND, VOLVO i KOMATSU, a także importujemy silniki JCB. Dzięki naszej bogatej ofercie oferujemy oryginalne produkty  i części zamienne najwyższej jakości. 

 Specjalnością, a zarazem głównym i najbardziej rozwiniętym profilem naszej działalności, jest dystrybucja odpowiednich części  do maszyn budowlanych  JCB i CATERPILLAR. Pod tym względem jesteśmy bezkonkurencyjnym liderem wśród firm działających na rynku krajowym i coraz częściej na rynkach zagranicznych. 

 Naszą polityką i podstawą działania  od wielu lat zawsze była wysoka jakość i szeroki asortyment, konkurencyjne ceny na wszystkie rodzaje produktów  oraz co najważniejsze - profesjonalna i profesjonalna obsługa klientów. 

 Aby  ułatwić dostęp do naszych produktów, oferujemy szeroką gamę produktów w serwisie aukcyjnym Allegro oraz sklepie internetowym z częściami do maszyn budowlanych - gdzie zapraszamy wszystkich Zainteresowanych do szybkiego zapoznania się z naszymi produktami.

 

logo.png