Podkategorie

Asortyment

REGULAMINY DO POBRANIA: 

REGULAMIN SKLEPU - POBIERZ

OWS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - POBIERZ

/ Informacje ogólne /

Właścicielem sklepu internetowego Inter-Kop jest firma "Inter-kop" Krzysztof Żebrowski, NIP: 118-003-96-93 z siedzibą pod adresem: ul. Mickiewicza 10, 05-092 Łomianki, będącym jednocześnie biurem obsługi klienta oraz miejscem odbioru osobistego towaru.

/ Regulamin sklepu /

 • Po złożeniu oferty prosimy o niezwłoczne wypełnienie sposobu wysyłki lub skontaktować się z nami.
 • W przypadku zmiany zapisanych już danych prosimy o kontakt mailowy.
 • Wysyłane przez Naszą firmę paczki są odpowiednio zabezpieczane.
 • Współpracujemy z firmą kurierską, która umożliwia Naszym klientom monitorowanie swojej paczki - wszystkie przesyłki są ubezpieczone
 • Nie udzielamy gwarancji na części używane!


/ Regulamin Zakupów /

Wszelkie nazwy, oznaczenia, numery katalogowe, znaki firmowe, są własnością producenta i podano je w celu identyfikacji towaru.

 • Potwierdzasz, iż zapoznałeś się z warunkami stosowania części i materiału.
 • Fakturę należy traktować jako wezwanie do zapłaty. Zastrzega się własność rzeczy sprzedanej, do czasu uiszczenia ceny (art.589-591 K.C.)
 • Odsetki za nie terminowość płatności naliczane będą wg art. 454 K.C. gdzie datą zapłaty należności jest data wpływu środków pieniężnych na rachunek wierzyciela.
 • Do czasu nadania przesyłki. towar jest własnością Sprzedawcy.
 • Klient otrzymuje maila, o przekazaniu zamówienia do weryfikacji. Następuje sprawdzenie zamówienia pod kątem ilościowym, cenowym, magazynowym. Po weryfikacji złożonego zamówienia, Kupujący otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia do pakowania, na wskazany przez niego adres poczty e-mail. W chwili otrzymania przez Kupującego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do pakowania dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży zamówionych przez Kupującego towarów.
 • Gwarancja na części wynosi okres 6 miesięcy, słownie (sześć miesięcy) licząc od daty faktury.
 • Gwarancją są objęte wyłącznie wady produkcyjne (fabryczne).
 • Kupując przedmioty w sklepie Inter-Kop, firma nie odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne. Zwrot towaru możliwy jest w terminie 14 dni, od dnia wystawienia dokumentu Tylko dla Osób Fizycznych, nie dotyczy to Firm i Przedsiębiorstw. Towar zwracany nie może mieć oznak montażu lub użytkowania, musi być w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.
 • Pozycje ze statusem "zamówienia indywidualne" i "zamówienia u dostawcy pod klienta". NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI

 • Gwarancja Hydromotorów, Zwolnice i Pomp Hydraulicznych:

Gwarancja Hydromotorów, Zwolnice i Pomp Hydraulicznych: Gwarancja uznawana jest tylko wtedy, gdy użytkownik wymieni oleje oraz filtry hydrauliczne, a następnie wyczyści zbiornik hydrauliczny. Natomiast w przypadku pomp hydraulicznych, Podłączenie pompy oraz uruchomienie maszyny musi być za pomocą zegarów pomiarowych (manometr). We wszystkich przypadkach gwarancja uznawana jest tylko wtedy, gdy montuje dane elementy serwis autoryzowany (dotyczy także zwolnicy)./ Płatności /

 DOSTAWA NA TERENIE POLSKI

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl.

Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej lub w przypadku wybrania podczas składania zamówienia opcji Click&Collect – płatność online / wpłaty na konto i odbiór w sklepie.

Płatność przy odbiorze pobranie

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki lub, w przypadku odbioru osobistego; gotówką, kartą, blikiem w sklepie stacjonarnym INTER-KOP pod adresem:

Krzysztof Żebrowski INTER-KOP, ul. Kolejowa 307, 05-092 Sadowa.